> Kas naujo?

Čia rasite mūsų naujienas, įspūdžius, pamąstymus 

2013 m. vasara buvo be galo įdomi ir kupina įspūdžių - suderinome keliones ir darbą.
Mūsų sumanymas pakeliauti po Lietuvą realizavosi puikiai - su "Mano svajonių virtuvės" prekėmis apkeliavome daugelį Lietuvos miestų ir miestelių. Gera, kuomet daiktai, kuriuos mėgstu, vertinu ir naudoju kasdien patenka į daugybės žmonių rankas, taip kaip ir man suteikdami daugybę kasdienio malonumo ir džiaugsmo...

Spontaniškai susiruošėm ir įspūdingai keliavome su šeimyna po Vokietiją, ieškodami naujų įdomių prekių. Kelionė buvo kupina ne tik naujų vaizdų, žmonių, sprendimų, bet ir nuotykių - teko pasikeisti sugedusį autobusiuko ratą, pabendrauti su vokiečių policininkais. Žodžiu, grįžome ir pavargę, ir pailsėję, ir atjaunėję, ir laimingi. Keliauti gerai, bet namo grįžti dar geriau:)

 

Picture
 

 

Skubu pasidalinti savo džiaugsmu - radom gražų ir gerą kavos aparatą Inventum HK20. Tiesa, turim jų tik keletą, bet tikiu, jog tikrieji espresso gurmanai suskubs įsigyti. Pats kavos aparatas nedidelis, kompaktiškas. Kavai gaminti naudojami "padukai", kurių taip pat turime savo parduotuvėse. Naudojimas, valymas ir priežiūra labai paprasti - galima pasižiūrėti žemiau įdėtame video. 
Svarbiausia - kava gaunasi kvapni ir su tiršta ir stora puta... 
Mmmm... 
Vienas malonumas...